01 Dub 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Hamburk

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti spojené se zpracováním a tvářením platů. Tyto činnosti zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a také vakuové tvarování plastů za studena nejen pro zákazníky z celé České republiky, ale také například Německa. Konkrétně spolupracujeme se zákazníky například z města Hamburk.

Komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nám umožňují technologicky pokrýt poptávku například výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě antibakteriální ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k základní ochraně prodejců v řad čerpacích stanic, lékáren, trafik, supermarketů, prodejních stánků, pekáren apod., kteří přichází do přímého kontaktu se zákazníky.

Pro tento účel jsou využívané především tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které poskytují základní ochranu proti přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Veškeré námi na míru vyrobené ochranné přepážky vytváří minimální vizuální bariéru mezi personálem prodejen a zákazníkem, nenarušují prodej a zároveň poskytují vhodnou ochranu. Navíc jsou plně omyvatelné běžnými čistícími prostředky a plně dezinfikovatelné antibakteriálními přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!