29 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Buchlovice

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů pro zákazníky nejen z městysu Buchlovice, ale také celé České republiky a zahraničí. Zpracování a tváření plastů zahrnuje řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tvarování plastů za studena.

Tyto činnosti nám umožňují pokrýt poptávku po výrobě POP a POS reklamních stojanech, výrobě plastického písma, výrobě plastových pokladniček a kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výroby ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla (plexisklové přepážky) jsou určené pro ochranu prodejců, kteří přichází do přímého kontaktu se zákazníkem.

Tyto ochranné přepážky jsou využívané jako tzv. sanitární přepážky, které mají za cíl ochránit personál čerpacích stanic, obchodů, pokladen supermarketů, pekáren, lékáren, trafik a dalších obchodů před kapénkovou infekcí.

Veškeré námi vyrobené ochranné přepážky (plexisklové přepážky) jsou z průhledného plexiskla a jednoduše je upevníte i bez kovové konstrukce tak, aby bariéra mezi vaším personálem a zákazníky byla co nejmenší, ale zároveň váš personál chránila.

Na přání vám vyrobíme ochranné kryty a stěny téměř jakékoliv velikosti a tvaru tak, aby přesně pasovaly do vaší provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!