30 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Brno

Již od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z města Brno, ale také celé České republiky a zahraničí (střední Evropa – Německo, Rakousko, Slovensko, Francie a další země). Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů, frézování dřeva, frézování hliníku, lepení a vakuové tvarování plastů.

Díky činnostem výše jsme schopni pokrýt poptávku po činnostech, jako jsou:

– výroba POP a POS reklamních stojanů do interiérů i exteriérů
– výroba plexisklových kasiček
– výroba plexisklových pokladniček
– prodej komůrkového lexanu řezaného na míru
– výroba plastického písma a také výroba plexisklových nápisů
– výroba ochranných krytů jednoúčelových průmyslových strojů
– výroba ochranných přepážek a stěn

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k ochraně prodejců, kteří přichází do přímého styku se zákazníky. Jsou vhodné pro personál čerpacích stanic, pokladen a obslužných pultů supermarketů, lékáren, trafik, pekáren, stánků a jiných prodejních míst.

Pro tuto ochranu se používají především tzv. sanitární přepážky, které jsou dole opatřené o výdejové okýnko. Jsou vyrobené z průhledného plexiskla bez jakéhokoliv rámu, tak aby vytvářely co nejmenší vizuální bariéru mezi personálem a zákazníkem, ale zároveň váš personál chránily před přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Veškeré námi vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) vyrobené kvalitního plně průhledného plexiskla můžete jednoduše omývat běžnými desinfekčními přípravky a desinfikovat běžně dostupnými antibakteriální přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!