28 Bře 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Břeclav

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují jejich frézování, řezání plexiskla laser, lepení plexiskla a také vakuové tvarování plastů za studena pro zákazníky nejen z jihomoravského města Břeclav, ale také celé České republiky a měst střední Evropy (Německo, Rakousko, Slovensko, Francie a další země).

Díky těmto činnostem jsme technologicky pokrýt veškeré poptávky po výrobě prodejních stojanů (POP a POS reklamních stojanů), výrobě plastického písma, výroba plexisklových pokladniček a kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě ochranných přepážek a stěn.

Nově nabízíme výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla, které slouží k ochraně prodejců, kteří dochází k přímému styku se zákazníkem.

Jedná se o tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem dole. Tyto přepážky jsou vhodné pro personál čerpacích stanic, lékáren, pokladen a obslužných pultů obchodů, trafik, pekáren a různých prodejních stánků.

Sanitární přepážky s výdejovým okýnkem jsou základní ochrannou personálu před přímým přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny jsou z průhledného plexiskla a pro jejich upevnění není nutné využít rám. Proto vytváří minimální bariéru mezi obsluhou prodejních zařízení a zákazníky.

Obrovskou výhodou námi vyrobených přepážek je jejich plná omyvatelnost a dezinfikovatelnost tak, aby byly neustále čisté a bez případných bakterií.

Na přání vám vyrobíme ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) téměř jakýkoliv rozměrů a tvarů tak, aby přesně zapadly do vaší provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!