01 Dub 2020

Výroba ochranných přepážek a stěn Berlín

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů nejen pro zákazníky z celé České republiky, ale také Německa. Konkrétně například z německého města Berlín. Díky komplexnosti služeb, které zahrnují například řezání plexiskla laserem, frézování plastů, lepení plastů a vakuové tvarování plastů.

Komplexnost služeb nám umožňuje pokrýt veškerou poptávku po výrobě interiérových i exteriérových prodejních stojanů, výrobě plastického písma a nápisů, prodeji komůrkového lexanu na míru, výrobě plexisklových pokladniček, výrobě plexisklových kasiček, výrobě ochranných krytů jednoúčelových strojů a také výrobě ochranných přepážek a stěn.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou vhodnou základní ochranou prodejců, kteří přichází do přímého styku se zákazníky.

Pro tuto ochranu jsou nejvyužívanější tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které slouží k zabránění přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Námi na míru vyrobené jsou vhodné pro ochranu personálu čerpacích stanic, lékáren, supermarketů, trafik, prodejních stánků a dalších prodejních míst.

Obrovskou výhodou námi vyrobených ochranných přepážek a stěn je bezrámová konstrukce, která vytváří minimální vizuální bariéru mezi vámi a zákazníkem a zajišťuje co nejmenší překážku při prodeji, ale zároveň personálu poskytuje ochranu.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!