Telefon: 774 849 995 | Email: info@r-designplast.cz

Výroba ochranných plastových krytů

Výroba ochranných plastových krytů

V rámci naší činnosti tvarování a zpracování plastů a polykarbonátu se specializujeme také na výrobu ochranných plastových krytů.

Veškeré plastové kryty vyrábíme na přání zákazníků dle dodané výkresové dokumentace nebo dle dodaných poškozených krytů.

Pracujeme jak s Akryl PMMA (plexisklem) nebo Polykarbonátem PC (lexanem). Tyto použité materiály je možné použít pro potravinářství, protože splňují kritéria pro přímý styk s potravinami.

Z těchto materiálů jde mimo jiné vyrábět například boxy na potraviny (potravinové boxy), regály či různé přepážky.

Ochranné plastové kryty slouží především pro krytování jednoúčelových strojů a zabezpečují jak krytování strojů, tak zvyšují bezpečnost práce obsluhy těchto strojů.

VYROBÍME

NAVRHNEME

ZVLÁDNEME

…to pro Vás

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.