20 Zář 2020
Ochranný plastový kryt 1 - výroba ochranných krytů

Výroba ochranných krytů Vídeň

Od roku 1994 se zaměřujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Naše specializace je řezání plexiskla laserem, frézování plastů, frézování dibondu, vakuové tváření plastů a lepení plastů. Mezi nejvíce poptávanou službu našich zákazníků z České republiky i zahraničí (například z Rakouska a hlavního města Vídeň) patří výroba ochranných krytů.

Ochranné kryty slouží ke krytování obráběcího prostoru stroje (krytování jednoúčelového stroje) a zvýšení bezpečnosti práce obsluhy.

Naše služby jsou rozsáhlé. Veškeré ochranné kryty vyrábíme z materiálů pro potravinářství (lexan, plexisklo), které splňují kritéria pro přímý styk s potravinami. Díky tomu jsme schopni vyrábět také potravinové boxy, různé regály případně přepážky.

Pro výrobu ochranných krytů nám postačí dodat výkresovou dokumentaci popř. poškozený kryt. Poškozený ochranný kryt využijeme jako vzor.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!