16 Zář 2020
Ochranný plastový kryt 1 - výroba ochranných krytů

Výroba ochranných krytů Dortmund

S tradicí od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Ty zahrnují výrobu reklamních stojanů, pokladniček, kasiček, ochranných přepážek a stěn, výrobu polokoulí a také výrobu ochranných krytů. Spolupracujeme se zákazníky z celé České republiky a také zahraničí. Například z německého města Dortmund.

Ochranné kryty slouží ke krytování jednoúčelových průmyslových strojů (obráběcího prostoru stroje) a zvýšení bezpečnosti práce obsluhy.

Výrobu ochranných krytů provádíme z potravinářského plexiskla a lexanu, který splňuje kritéria pro přímý styk s potravinami. Díky tomu jsme schopni vyrábět také potravinové boxy, regály, přepážky apod.

Ochranný kryty vyrábíme na základě dodané výkresové dokumentaci případně dle poškozeného krytu, který použijeme jako vzor.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!