Gravírování

povrchové gravírování na deskový materiál

Glavírování plexiskla, polykarbonátu a dibond

High-end zpracování povrchu plošných materiálů, oblíbená volba pro zdůraznění křivek loga na obrobku. Opticky velmi sympatická úprava, vhodné pro nasvícenou reklamu.
Glavírování plexiskla, polykarbonátu a dibondGravírování laserem je finální zpracování povrchu materiálu. Velmi kvalitní a opticky čisté opracování přináší gravírování povrchu odebíráním materiálu. Plexi produkty, příkladem reklamní stojan, lze nasvítit.

Glavírování plexiskla, polykarbonátu a dibondNejmodernější gravírky jsou laserové, které umí gravírovat organické materiály jako dřevo, plast. Laser vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis.

Gravírování frézou nabízí kvalitní čisté tvary pro loga, nápisy a informační systémy.

Vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití gravírované technologie je přesný a trvalý popis, který lze odstranit pouze hrubou silou. Využití hledejme při umísťování loga na předměty ze dřeva, plastů a hliníku.

Materiály: acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), polyamid, alu desky (hliník), dibond, dřevo (dýha, překližka, MDF).

Subdodavatel?
To my zakázku skutečně vyrobíme.

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.