Gravírování

povrchové gravírování na deskový materiál

Gravírování plexiskla, polykarbonátu a dibond

High-end zpracování povrchu plošných materiálů, oblíbená volba pro zdůraznění křivek loga na obrobku. Opticky velmi sympatická úprava, vhodné pro nasvícenou reklamu.
Gravírování plexiskla, polykarbonátu a dibondGravírování laserem je finální zpracování povrchu materiálu. Velmi kvalitní a opticky čisté opracování přináší gravírování povrchu odebíráním materiálu. Plexi produkty, příkladem reklamní stojan, lze nasvítit.

Gravírování plexiskla, polykarbonátu a dibondNejmodernější gravírky jsou laserové, které umí gravírovat organické materiály jako dřevo, plast. Laser vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis.

Gravírování frézou nabízí kvalitní čisté tvary pro loga, nápisy a informační systémy.

Vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití gravírované technologie je přesný a trvalý popis, který lze odstranit pouze hrubou silou. Využití hledejme při umísťování loga na předměty ze dřeva, plastů a hliníku.

Materiály: acryl PMMA (plexisklo), polykarbonát (lexan), polyamid, alu desky (hliník), dibond, dřevo (dýha, překližka, MDF).

Gravírování na dřevo - na překližku

Subdodavatel?
To my zakázku skutečně vyrobíme.

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!