17 Bře 2019
Řezání plastů a plexiskla laserem

Řezání plexiskla

V rámci celé České republiky a zahraničí se specializujeme na práci s plasty. Jednou z našich hlavních činností je řezání plexiskla.

Řezání plexiskla (dělení plexiskla) provádíme kontaktní a také bezkontaktní metodou.

Kontaktní metodou dělení plexiskla je frézování. Jedná se o metodu dělení deskového materiálu, při které jsme schopni vytvářet relativně složité tvary. Výhodou této technologie je její velká přesnost, díky které není nutné dodatečně opracovávat hrany. Oproti řezání plexiskla laserem je u frézování plexiskla výhoda v možnosti jeho řezání pod určitými úhly (například 45°, 60° apod.).

Bezkontaktní metodou dělení plexiskla je jeho řezání laserem. U této bezkontaktní metody dělení deskového materiálu je výhodou maximální přesnost řezu, díky kterému jsme schopni vyrábět velmi složité tvary bez poškození případně zdeformování finálního výrobku. Vysoká přesnost řezu zabezpečuje maximálně přesné hrany a minimum odpadového materiálu.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!