14 Úno 2020
Řezání plexiskla laserem 10

Řezání plexiskla laserem Ostrožská Nová Ves

Již více než 25 let (konkrétně od roku 1994) se specializujeme na veškeré činnosti zpracování a tváření plastů pro zákazníky z řad firem, živnostníků i běžných domácností nejen z obce Ostrožská Nová Ves, ale také zbytku České republiky a zahraničí. V praxi se jedná o činnosti frézování plastů, lepení plastů, vakuové tváření plastů a také výše zmíněné řezání plexiskla laserem.

Řezání plexiskla laserem je vysoce specializovaný počítačově řízený způsob dělení deskového materiálu. Řezání plexiskla laserem na rozdíl od frézování (obrábění) plexiskla je bezkontaktní dělení materiálu, které má mnoho výhod.

Výhodami jsou vysoká rychlost a maximální přesnost dělení plastových materiálů, minimum zbytkového materiálu a také téměř nulová šance mechanického poškození obrobků.

Zaměřujeme se na výrobu plastického písma, výrobu ochranných krytů průmyslových zařízení, prodej lexanu na pergoly a skleníky a výrobu POP a POS reklamních stojanů.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!