03 Úno 2020
Řezání plexiskla laserem 2

Řezání plexiskla laserem Napajedla

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní činnosti zahrnující zpracování a tvarování (tváření) plastů nejen pro zákazníky z města Napajedla, ale také zbytku České republiky a zahraničí.

Jedná se o řezání plexiskla laserem (bezkontaktní metoda dělení plastů), frézování plexiskla (kontaktní metoda dělení plastů), lepení plexiskla, vakuové tvarování plexiskla za studena, výrobu reklamních stojanů, výrobu plastových kasiček (výrobu plastových pokladniček) apod.

Řezání plexiskla laserem je velmi moderní metoda dělení plastů, při kterém nedochází k mechanickému výrobků. Metoda je velmi rychlá, přesná a vzniká při ní minimum zbytkového materiálu.

Totou metodou dělíme plasty mimo jiné při výrobě plastického písma, plastových vzorů, výrobě plastových log, výrobě plastových nápisů apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!