08 Pro 2019
Řezání plexiskla laserem 2

Řezání plexiskla laserem Mnichov

Od roku 1994 se s naší společností specializujeme na komplexní služby zákazníkům v oblasti zpracování a tváření plastů. Zpracování a tváření plastů zahrnuje kromě řezání plexiskla laserem také frézování plexiskla, ohýbání plexiskla a lepení plexiskla. Našimi spokojenými zákazníky jsou firmy, živnostníci a různé organizace (včetně dobročinných, neziskových organizací) z celé České republiky a také Rakouska, Slovenska, Německa (například z města Mnichov) a dalších zemí Evropy.

Pro dělení plastů respektive plexiskla využíváme 2 metody. Kontaktní metodu zvanou frézování plexiskla a bezkontaktní metodu, kterou je zmíněné řezání plexiskla laserem. Řezání plexiskla laserem je maximálně přesná metoda dělení plastů, která je navíc velmi rychlá a zanechává opravdu minimum zbytkového materiálu. Oproti frézování plexiskla má řezání plexiskla laserem tu výhodu, že je při ní téměř vyloučeno jakékoliv mechanické poškození deskového materiálu.

Metodu řezání plexiskla laserem využíváme při výrobě klasických i osvětlených log, logotypů, nápisů a různých vzorů.

Kromě výroby klasických i osvětlených log, logotypů, nápisů, vzorů apod. se zaměřujeme také na výrobu reklamních stojanů typických (A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6) a atypických (na přání zákazníků) rozměrů, ochranných krytů průmyslových strojů a zařízení, plexisklových kasiček (pokladniček) apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!