08 Pro 2019
Řezání plexiskla laserem 10

Řezání plexiskla laserem Kolín nad Rýnem

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní služby v oblasti zpracování a tváření plastů. Ty zahrnují mimo řezání plexiskla laserem také obrábění plastů frézou, ohýbání plastů a lepení plastů. Spokojené zákazníky máme z celé České republiky a také zahraničí (Rakouska, Slovenska, Německa – například z města Kolín nad Rýnem).

Řezání plexiskla laserem je bezkontaktní metoda dělení plastů. Jedná se o velmi moderní, rychlou a přesnou metodu dělení plastů. Její výhoda spočívá v naprosto přesném řezu, díky kterému odpadá nutnost dodatečné úpravy hran a také v minimu zbytkového materiálu.

Kromě acryl PMMA (plexisklem) pracujeme také s polykarbonátem (lexanem) a dibond plastovými deskami.

Řezáním plexiskla laserem vyrábíme například osvětlené i neosvětlené nápisy, loga, logotypy, vzory apod.

Mimo výrobků zmíněných výše, vyrábíme také plastové reklamní stojany, ochranné kryty strojů, plexisklové pokladničky – plexisklové kasičky apod. Na přání vám veškeré plastové reklamní stojany a další plastové výrobky potiskneme vybranou grafikou tak, aby přesně pasovaly do vaší provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!