26 Kvě 2020
Řezání plexiskla laserem 3

Řezání plexiskla laserem Innsbruck

Již více než 25 let (s tradicí od roku 1994) se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů pro klienty z celé České republiky a střední Evropy. Spolupracujeme s klienty ze Slovenska, Německa, Francie a Rakouska. V Rakousku spolupracujeme například se zákazníky z města Innsbruck.

Komplexní činnosti zpracování a tváření plastů zahrnují řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), vakuové tváření plastů a také například lepení plexiskla.

Výše zmíněné řezání plexiskla laserem je vysoce moderní bezkontaktní metoda laserového opracování plošných materiálů.

V praxi se jedná o maximálně přesnou a rychlou metodu dělení nejen plexiskla, ale také i dřeva (dýhy, překližky a MDF), která má mnoho výhod.

Díky maximální přesnosti jsme schopni vyrábět opravdu složité tvary a zároveň je minimalizován prořez (malé množství zbytkového materiálu).

Řezání plexiskla laserem přináší naprosto bezchybný řez s čistou a čirou hranou, kterou není nutné dodatečně opracovávat.

Touto metodou vám vyrobíme téměř jakékoliv plastické logo, logotyp, vzor, nápis apod. typického i atypického tvaru.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!