17 Bře 2019
Řezání plastů a plexiskla laserem

Řezání plexiskla Brno

V rámci naší činnosti se specializujeme především na dělení plastů. Konkrétně na řezání plexiskla, řezání lexanu a řezání dalších druhů plastů. Na tuto činnost se specializujeme v Brně a také v ostatních městech České republiky.

Řezání plexiskla lze provádět dvěma metodami dělení:

a) Řezání plexiskla laserem

Řezání plexiskla laserem je bezkontaktní metoda dělení plastů, která je umožňuje dělit materiály bez nutnosti dodatečného opracování hran. Díky bezkontaktní technologii jsme schopni vyrábět téměř jakékoliv složité tvary plastových výrobků, aniž by byl finální výrobek nějakým způsobem zdeformován nebo porušen.

b) Řezání plexiskla frézou (frézování plexiskla)

Řezání plexiskla frézou je další metodou dělené plastů. Oproti řezání plastů laserem se jedná o kontaktní metodu dělení plastů. Frézování plastů je velmi přesnou metodou dělení těchto materiálů, u které není nutné dělat dodatečné úpravy hran. Na rozdíl oproti řezání plastů laserem jsme schopno obrábět plasty i pod určitými úhly (například 45°).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.

Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!