15 Dub 2019
Reklamní stojany

Reklamní stojany

V rámci naší specializace na komplexní práci s plasty (plexisklem, lexanem apod.), která zahrnuje zpracování (řezání plastů laserem popř. obrábění plastů frézou), ohýbání (tvarování) a lepení se zaměřujeme na výrobu POP a POS reklamních stojanů pro klienty z celé České republiky a také zahraničí.

Na přání klientů jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv plastové reklamní stojany atypických tvarů i rozměrů, tak aby co nejlépe prezentovali výrobky určené k marketingu případně prodeji.

Reklamní stojany můžou mít různé typické velikosti A1, A2, A3, A4, A5, A6, ale atypické, přímo na míru výrobkům. Vyrábíme také malé reklamní stojany na prodejní pulty, reklamní stojánky na vizitky, reklamní stojany na zbraně a pistole do různých army shopů a na střelnice a také reklamní stojany na klíčenky atd.

Naší výhodou je také výroba reklamních stojanů pro potisk na základě vybrané grafiky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!