27 Čvc 2019
Ohýbaný stojánek na stůl 2

Reklamní stojánek A6

Od roku 1994 se specializujeme na veškeré činnosti spojené se zpracováním a tvarování (tvářením) plexiskla, lexanu a jiných druhů plastů. Tyto činnosti zahrnují řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, tvarování plexiskla za tepla a za studena, lepení plexiskla apod.

V rámci těchto činností je naší specializací také výroba reklamních stojanů a stojánků v různých velikostech. Jedná se o reklamní stojánky velikosti A6, A5, A4 a A3, které můžete jsou použitelné jakožto reklamní stojánky na pult, tak i ve velikostech A2, A1 a A0.

Tyto reklamní stojánky vyrábíme jak v typických, tak i atypických velikostech (přímo na míru) zákazníkům z celé České republiky a také zahraničí.

Reklamní stojánky velikosti A6 jsou vhodné například jako držáky na vizitky nebo menší propagační materiály (POP a POS reklamní stojánky).

Naší konkurenční výhodou jsou mnohaleté zkušenosti, díky kterým jsme schopni vám trvanlivě potisknout Vaše stojánky a stojany jakoukoliv grafikou tak, aby vizuálně pasovali přímo do Vaší prodejny či provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!