Plastické písmo

Plastické písmo

Technologie zpracování: vypalování laserem

Řežeme písmena z plexiskla PMMA do tloušťky 20mm. Použitelné pro loga, nápisy, jmenovek, recepcí.

Lepené písmo

Technologie zpracování: laserem a vrstvení materiálu

Vrstvení různě barevného materiálu materiálu vzniká prostorový efekt, který zdůrazní Vaše logo. Použitelné pro jmenovky a reklamní nápisy.

Frézované písmo

Technologie zpracování: frézování

Frézování písma je vhodnou součástí velké realizace reklamní kampaně. Použitelné pro billboard, nápis či logo.

Vkládané písmo

Technologie zpracování: laserem

Technika vkládání je velmi náročná na přesnost ve výroby, ovšem zvýraznění při použití kontrastních barev je zcela unikátní. Použitelné pro reklamní bannery, nápisy a loga.

VYROBÍME

NAVRHNEME

ZVLÁDNEME

…to pro Vás

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.