21 Zář 2019
Prodejní reklamní stojany

Plexisklo Zlín

Již mnoho let se v rámci naší činnosti specializujeme na komplexní práci s plasty. Ta zahrnuje zpracování a tváření plexiskla, lexanu a dibond plastových desek pro zákazníky z města Zlín, zbytku České republiky a také zahraničí (Německo, Rakousko a Slovensko).

V praxi se jedná z řezání plastů laserem (laserování plastů), obrábění frézou (frézování plastů), tváření (tvarování) plastů za studena a lepení plastů.

Mezi nejčastěji poptávané výrobky naší společnosti patří plastové reklamní předměty. Zde patří například plastové reklamní stojany a stojánky. Reklamní stojany a stojánky vyrábíme z plexiskla v typických i atypických rozměrech a lze je použít jak v interiéru, tak i exteriéru. Umístit je můžete jak na zem, tak i na pult (pultové reklamní stojany).

Stojany typických rozměrů vyrábíme ve velikostech například A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6.

Stojany atypických rozměrů vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Velmi poptávané jsou plexisklové ohýbané reklamní stojany na zbraně, modely, šperky apod. Dále různé plastové vitríny apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!