02 Lis 2019
Prodejní stojánek 3

Plexisklo Žilina

Od roku 1994 se naše firma specializujeme na komplexní služby spojené se zpracováním plastů a polymerů. Zákazníky máme z celé České republiky, sousedního Slovenska (například z města Žilina), Německa, Rakouska a dalších zemí Evropy.

Komplexní služby spojené se zpracováním plastů a polymerů zahrnují řezání plastů laserem, obrábění plastů frézou, lepení plastů a ohýbání plastů za studena.

Mezi naše nejvíce poptávané výrobky respektive služby patří plastické písma, loga, logotypy, plastové ochranné kryty průmyslových strojů, plastové losovací urny, plastové pokladničky a POP a POS reklamní stojany.

Reklamní stojany vyrábíme na míru dle Vašich požadavků a také ve standardních rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6.

Veškeré reklamní stojany, které využijete k prezentaci magazínů, letáků, akčních nabídek, obrázků, obrazů, plakátů, návrhů, zbraní, nožů, mobilních telefonů, vizitek apod. Vám na přání potiskneme vybranou grafikou (logem, nápisem, vzorem, obrázkem apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!