31 Říj 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Vídeň

Již více než 25 let se specializujeme na zpracování a tváření plastů a hlavně plexiskla pro zákazníky z České republiky a zahraničí (Rakousko – například Vídeň, Německo, Slovensko a další země Evropy).

Zpracování a tváření plastů zahrnuje řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), lepení plexiskla a tvarování plexiskla (ohýbání plexiskla, vakuové ohýbání plexiskla, ohýbání plexiskla za studena).

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří výroba plastického písma, plastických log, plastických nápisů, plastových pokladniček, plastových losovacích uren a především výroba plastových reklamních stojanů.

Plastové reklamní stojany vyrábíme v typických a atypických rozměrech dle Vašeho přání. Vyrábíme také reklamní stojany trojboké apod. jak do exteriéru, tak interiéru.

Plastové reklamní stojany vyrábíme v rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Tyto stojany můžete využít k prezentaci magazínů, letáků, obrázků, fotografií, návrhů výrobků, vizitek, apod.

Plastové reklamní stojany atypických vyrábíme přesně dle Vašich přání tak, aby rozměry, počet polic, tvar apod. přesně pasoval do Vaší provozovny. Zákazníci naše reklamní stojany na míru používají pro prezentaci výrobků, zbraní, nožů, návrhů apod.

Reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou grafikou – logem, nápisem, vzorem, barvou apod. Stačí si jenom vybrat.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!