02 Lis 2019
Reklamní stojan 2 - výroba reklamních stojanů

Plexisklo Trnava

Již více než 25 let pro naše zákazníky z celé České republiky, Slovenska (například z města Trnava), Německa a Rakouska vytváříme výrobky z plastů. Jedná se o plastické písmo, výrobu ochranných krytů, výrobu losovacích a volebních uren, výrobu pokladniček a reklamní stojany.

Činnost, na kterou se specializujeme, se nazývá tváření a zpracování plastů a polymerů – především acryl PMMA plexiskla. Jedná se o řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, lepení plexiskla a ohýbání plexiskla za studena.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme jak na míru dle Vámi požadovaných rozměrů, tak i ve standardních velikostech, které využijete na prezentaci svých magazínů, akčních letáků, obrázků, obrazů, fotografií, návrhů apod. Veškeré reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou barvou, logem, vzorem, obrázkem, nápisem, logotypem či jinou grafikou.

Reklamní stojany atypických rozměrů, které vyrábíme na mírů, naši zákazníci využívají k prezentaci zbraní, loveckých nožů a vybavení, rybářských navijáků, prutů a vybavení, mobilních telefonů, vizitek, prototypů, šperků, apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!