31 Říj 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Štýrský Hradec

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní služby zpracování a tváření plastů. Především se jedná o plexisklo, lexan a dibond plastové desky. Tyto služby zahrnutí řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla), lepení plexiskla a ohýbání plexiskla za studena – vakuové tvarování plexiskla pro zákazníky z celé České republiky a zahraničí. Konkrétně Rakouska (například z města Štýrský Hradec), Německa, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Mezi nejvíce poptávané služby patří plastické písmo, nápisy a loga, výroba plastových pokladniček a losovacích uren a také výroba reklamních stojanů.

Plastové (plexisklové) reklamní stojany vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 – ty jsou vhodné na prezentaci akčních letáků, magazínů, obrázků, fotografií, návrhů výrobků, vizitek a dalších propagačních materiálů.

Kromě plastových reklamních stojanů typických velikostí vyrábíme také POP a POS plastové reklamní stojany velikostí, které si sami určíte. Stačí, když nám dodáte požadované rozměry, počet polic, tvar apod. a my vám stojan dle požadavků vyrobíme.

POP a POS reklamní stojany vám na přání potiskneme vybranou grafikou – logem, logotypem, nápisem, vzorem, barvou apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!