28 Říj 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Stuttgart

Od roku 1994 se specializujeme komplexní práci s plasty (plexisklo, lexan, dibond plastové desky), která zahrnuje jejich zpracování a tváření. V praxi se jedná o řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, ohýbání plexiskla (tvarování plexiskla) – vakuové tvarování plexiskla a lepení plexiskla. Vše pro zákazníky z celé České republiky, Německa (například Stuttgartu), Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Mezi naše nejvyhledávanější služby patří výroba plastického písma, plastického loga, plastických nápisů, ochranných plexisklových krytů (ochranných krytů pro jednoúčelové stroje) a výroba reklamních stojanů typických i atypických rozměrů.

Reklamní stojany typických rozměrů (A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6) využívají naši zákazníci pro prezentaci klasických magazínů, letáků, obrázků, obrazů, návrhů, návrhů výrobků, plakátů apod.

Reklamní stojany atypických rozměrů Vám vyrobíme přesně dle požadavků – vybrat si můžete velikost stojanu (výšku, šířku i hloubku), tvar, počet polic a také barvu. Veškeré reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou barvou tak, aby přesně designově ladily s Vaší provozovnou a prodejnou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!