02 Lis 2019
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Plexisklo Salzburg

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní služby spojené se zpracováním a tvářením plastů (plexiskla, lexanu, dibond plastu) pro zákazníky z celé České republiky, Rakouska (například z města Salzburg), Německa, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Komplexní služby spojené se zpracováním a tvářením plastů (nejčastěji plexiskla) zahrnují řezání plastů laserem, frézování plastů (obrábění plastů frézou), lepení plastů a ohýbání plastů za studena (vakuové ohýbání plexiskla apod.).

Díky těmto službám jsme schopni Vám na míru vyrobit plastické nápisy, plastické logotypy, plastické loga, plastické písmo, ochranné kryty průmyslových a jednoúčelových strojů a především výrobu reklamních stojanů.

POP a POS reklamní stojany jsou u nás nejvíce poptávanou službou. POP a POS reklamní stojany vyrábíme v typických (A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6) a atypických (dle Vašeho přání) rozměrech. Veškeré reklamní stojany Vám také potiskneme vybranou grafikou tak, aby přesně pasovaly do Vaší provozovny.

Reklamní stojany typických rozměrů můžete využít pro propagaci magazínů, akčních letáků, obrázků, obrazů, návrhů výrobků, vizitek a jiných propagačních materiálů.

Reklamní stojany atypických rozměrů vám vyrobíme přímo na míru dle Vašich požadavků.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!