02 Říj 2019
Plastové reklamní stojánky

Plexisklo Otrokovice

V rámci naší činnosti se specializujeme na kompletní práci s plasty (plexisko, lexan, dibond plastové desky, a další) pro zákazníky z města Otrokovice, celé České republiky a také zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, a další).

Komplexní práce s plasty zahrnuje řezání plexiskla a lexanu laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), tváření plexiskla – ohýbání plexiskla za studena, lepení plexiskla, potiskl plexiskla grafikou apod.

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří výroba plastického písma, výroba ochranných krytů (obvykle do průmyslových hal a budov ke strojům) a výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v typických i atypických rozměrech. Typické rozměry jsou A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6. Jedná se o reklamní stojany na magazíny, letáky, obrázky a fotografie produktů, vizitky apod.

Atypické reklamní stojany z plexiskla vyrábíme dle Vámi požadovaných rozměrů.

Veškeré reklamní stojany na Vaše přání potiskneme vybranou grafikou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!