02 Říj 2019
Reklamní stojan 1

Plexisklo Olomouc

Od roku 1994 se specializujeme na řezání plexiskla a lexanu laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), ohýbání plexiskla, lepení plexiskla, vakuové tvarování (tváření) plexiskla a mnohé další pro zákazníky z Olomouce, celé České republiky a také zahraničí. Zákazníky máme také v Německu, Rakousku, Slovensku a dalších zemích Evropy.

Naší specializací je kromě výroby plastického písma a nápisů, pokladniček a ochranných krytů strojů také výroby POP a POS reklamních stojanů.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme z plexiskla v typických i atypických rozměrech. Typické rozměry jsou A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Jedná se o stojany na magazíny, letáky, fotografie, vizitky, prospekty a také držáky výrobků. Poptávané jsou také stojany na zbraně.

POP a POS reklamní stojany atypických rozměrů vyrábíme přímo na míru Vašich potřebám.

Veškeré reklamní stojany potiskneme Vámi vybranou grafikou tak, aby co nejlépe prezentovaly Váš produkt a Vaši společnost. Na stojany umístíme Vaše logo, grafiku totožnou s produktem apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!