05 Říj 2019
Prodejní stojan 4

Plexisklo Německo

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní služby v oblasti tváření a zpracování plastů pro zákazníky z celé České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Jedná se o řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla frézou), tvarování plexiskla za studena, vakuové tvarování plexiskla, lepení plexiskla apod.

Díky těmto činnostem jsme vám schopni vyrobit jakékoliv plastické nápisy, loga, písmena, ochranné kryty pro stroje a vyrobit také různé plastové držáky a plastové reklamní stojany.

Plastové POP a POS reklamní stojany vyrábíme v klasických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Tyto stojany můžete typicky použít pro propagaci Vašich magazínů, letáků, letáčků, obrázků a fotografií výrobků, vizitek apod.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme také v atypických rozměr, které si sami určíte. Stačí, když nám sdělíte požadované rozměry, tvar, design apod. a stojan pro Vás vyrobíme.

Každý reklamní stojan z plexiskla potiskneme také Vámi vybranou grafikou tak, aby přesně zapadl do designu Vaší provozovny (prodejny).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!