28 Říj 2019
Prodejní stojánek 2 - Ohýbání plastů

Plexisklo Mnichov

Již více než 25 let se specializujme na komplexní služby zpracování a tváření plastů – plexiskla, lexanu, dibond plastových desek pro zákazníky z celé České republiky a zahraničí. Jedná se o zákazníky z Německa (často Mnichova), Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Zpracování a tváření nejvíce poptávaného plastu – plexiskla zahrnuje řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla frézou), ohýbání plexiskla za studena, lepení plexiskla, vakuové tvarování plexiskla a další činnosti.

Řezání plexiskla laserem je velmi přesná metoda zpracování plastů, která nám s minimálním množstvím odpadu dovoluje vytvářet požadované tvary a rozměry plexiskla. Díky tomu jsme schopni pokrýt téměř veškerou poptávku po plastových výrobcích.

Mezi nejčastěji poptávané služby patří kromě výroby plastových nápisů, plastových log a plastových písem také výroba ochranných krytů pro průmyslové stroje a především výroba POP a POS reklamních stojanů. Reklamní stojany vyrábíme pro použití v interiéru a také exteriéru.

Jedná se o POP a POS reklamní stojany typických a atypických (dle Vašich přání) rozměrů.

Reklamní stojany typických rozměrů vyrábíme obvykle ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Jedná se o reklamní stojany na magazíny, reklamní stojany na letáky, reklamní stojany na vizitky, reklamní stojany na mobilní telefony, reklamní stojany na obrázky, reklamní stojany na fotografie, reklamní stojany na návrhy apod.

Reklamní stojany atypických rozměrů vyrobíme přesně dle Vámi požadovaných rozměrů, tvarů, počtů polic apod. tak, aby přesně pasovali do Vaší provozovny.

Veškeré reklamní stojany na přání také potiskneme Vámi vybranou grafikou (logem, vzorem, barvou apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!