01 Lis 2019
Reklamní stojan 2

Plexisklo Linec

Již mnoho let se specializujeme na komplexní práci s plasty a především plexisklem pro zákazníky z celé České republiky, Německa, Rakouska (zákazníky máme například z města Linec), Slovenska a dalších zemí Evropy.

Naše služby související se zpracováním a tvářením plexiskla, lexanu a dibond plastu zahrnují řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, ohýbání plexiskla za studena a lepení plexiskla.

Mezi výrobky, které nejčastěji poptáváte patří plastické písmo, plastické logo, plastické nápisy (plastické logotypy), ochranné kryty na stroje a POP a POS reklamní stojany.

Plexisklové reklamní stojany vyrábíme v rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 a také přímo na míru dle Vašich požadavků. Stačí nám dodat rozměry, počty polic, tvar a vzor a my Vám reklamní stojan na míru vyrobíme.

Reklamní stojany Vám také na přání potiskneme vybranou grafikou. Stačí nám ji pouze dodat. Může se jednat o vzor, barvu, logo apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!