12 Dub 2024
Reklamní stojan 1

Plexisklo Liberec

V rámci naší činnosti se specializujeme na řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), tvarování plexiskla, vakuové tvarování plexiskla, lepení plexiskla apod. pro zákazníky z Liberce a celé České republiky. Podstatnou část zakázek vyrábíme také pro naše zákazníky z Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Komplexní služby z oblasti tváření a zpracování plastů zahrnují například výrobu plastického písma, plastických nápisů a plastických log, výrobu ochranných krytů ke strojům (kryty pro průmyslové zařízení) a především výrobu reklamních stojanů.

Výroba reklamních stojanů z plexiskla je naší nejvyužívanější službou. Pro naše zákazníky vyrábíme plastové reklamní stojany typických i atypických rozměrů.

Je pouze na Vás, jaký stojan si vyberete. Typické rozměry reklamních stojanů jsou A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. U atypických rozměrů vycházíme z Vašich požadavků tak, aby stojan přesně plnil požadované účely ve Vaší provozovně (výška, délka, hloubka, počet polic, s logem nebo bez loga, v požadovaných barvách případně grafice apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!