05 Říj 2019
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Plexisklo Kunovice

Od roku 1994 se specializujeme na komplexní práci s plasty. Ta zahrnuje jejich tváření a zpracování. V praxi se jedná o výrobu plastického písma, plastických nápisů, plastických log, výrobu ochranných krytů strojů, výrobu reklamních stojanů apod. pro zákazníky z města Kunovice, celé České republiky a také zahraničí. Spolupracujeme také z firmami z Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Naše činnosti zahrnutí řezání plastů laserem, obrábění plastů frézou (frézování plastů), tvarování plastů (vakuové tvarování plastů, ohýbání plastů za studena), lepení plastů apod.

Pro dělení plastů využíváme metody zvané:
– řezání plastů (konkrétně plexiskla) laserem – bezkontaktní metoda
– obrábění plastů frézou (frézování plastů) – kontaktní metoda

Tyto metody včetně ohýbání a lepení plastů využíváme při výrobě reklamních stojanů.

Reklamní stojany z plexiskla vyrábíme v typických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Tyto stojany využijete pro propagaci Vašich fotografií, obrázků, magazínů, letáků, letáčků, vizitek a různých vizuálů.

Reklamní stojany v atypických rozměrech Vám vyrobíme přímo na míru tak, aby vhodně zapadly do Vaší provozovny (prodejny). Stačí nám pouze sdělit Vaše požadavky (požadovaný design, výšku, délku, hloubku, počet polic, počet kusů, s logem Vaší firmy nebo bez loga apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!