02 Lis 2019
Výroba reklamních stojanů POP a POS z plastů

Plexisklo Košice

Od roku 1994 se specializujeme na řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla, lepení plexiskla a ohýbání plexiskla pro zákazníky z celé České republiky, Slovenska (například z města Košice), Německa, Rakouska a další zemí Evropy.

Naše služby související zpracování a tváření plastů (plexiskla, lexanu a dibond plastových desek) zahrnutí výrobu plastického písma a log, výrobu ochranných krytů, výrobu uren a pokladniček a výrobu POP a POS reklamních stojanů.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme v klasických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 a také v rozměrech, jaké si určíte (Vám na míru).

Reklamní stojany můžete použít k prezentaci letáků, magazínů, akčních nabídek, obrazů, obrázků, návrhů. Reklamní stojany na míru vyrábíme k prezentaci zbraní, nožů, mobilních telefonů, vizitek apod. Všechny reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou grafikou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!