02 Lis 2019
Reklamní stojan 2 - výroba reklamních stojanů

Plexisklo Klagenfurt

Specializujeme se zpracování a tváření plastů (plexiskla, lexanu, dibond plastových desek) pro zákazníky z celé České republiky, Německa, Rakouska (například z města Klagenfurt), Slovenska a dalších zemí Evropy.

Zpracování a tváření plastů a především plexiskla zahrnuje řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou, ohýbání plexiskla za studena a také lepení plexiskla.

Řezání plexiskla laserem je výborná metoda zpracování plastů, která je maximálně přesná bezkontaktní metoda dělení plastů, při které vzniká minimální množství zbytkového materiálu.

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří výroba plastického písma, výroba plastových pokladniček, výroba ochranných krytů a také výroba POP a POS reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme jak v typických rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6, tak i atypických rozměrech dle Vašich požadavků.

POP a POS reklamní stojany, které můžete využít k propagaci magazínů, letáků, vizitek, obrázků, návrhů, zbraní, nožů, mobilních telefonů apod. Vám na přání potiskneme vybranou grafikou tak, aby dokonale pasovali do Vaší provozovny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!