02 Lis 2019
Prodejní stojánek 3

Plexisklo Innsbruck

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní práci s plasty a především plexisklem, lexanem a dibondem. Ta zahrnuje řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla frézou), vakuové tvarování plexiskla – tvarování plexiskla za studena a lepení plexiskla. Naši zákazníci jsou s celé České republiky a také zahraničí (Německo, Rakousko například z města Innsbruck, Slovenska a dalších měst Evropy).

Specializujeme se na výrobu plastického písma, plastických nápisů, plastických log, plastických logotypů apod., výrobu plastových pokladniček a losovacích uren, výrobu ochranných krytů pro stroje a také výrobu POP a POS reklamních stojanů.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme ve velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 a ty jsou vhodné pro propagaci magazínů, akčních letáků, obrázků, fotografií, vizitek, mobilních telefonů apod.

POP a POS reklamní stojany vyrábíme také v atypických velikostech přímo na míru, tak aby přesně pasovaly do Vaší provozovny. Stačí, když nám dodáte požadované rozměry (výšku, šířku, hloubku), počet polic, požadovaný tvar (vzor).

Reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou grafikou – logem, vzorem, barvou, logotypem, obrázkem apod.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!