05 Říj 2019
Reklamní stojan 2 - výroba reklamních stojanů

Plexisklo Hodonín

Specializujeme se na komplexní práci s plasty (především plexisklem), která zahrnuje jejich zpracování a tváření. Konkrétně se jedná řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla), tvarování plexiskla za studena, vakuové tvarování plexiskla, lepení plexiskla apod. Veškeré činnosti provádíme pro zákazníky z města Hodonín, zbytku České republiky a také Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří kromě řezání lexanu a dibond plastových desek na míru také výroba reklamních stojanů z plexiskla.

Na Vaše přání jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv reklamní stojany typických i atypických rozměrů.

Mezi reklamní stojany typických rozměrů patří velikosti A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. V praxi se jedná o reklamní stojany na magazíny, na letáky, na letáčky, na vizitky, na obrázky, na fotografie, na technickou dokumentaci apod.

Mezi reklamní stojany atypických rozměrů řadíme veškeré stojany, které vyrábíme přímo na míru. Můžete si vybrat výšku, hloubku, šířku, počet polic, barvu, tvar apod. a my Vám stojan vyrobíme.

V všech reklamních stojanů si kromě rozměrů můžete vybrat také jejich barvu popř. grafiku. Vhodné je například doplnit Vaše firemní logo.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!