28 Říj 2019
Plastová pokladnička 1 - výroba plastových kasiček a pokladniček

Plexisklo Hamburk

Již mnoho let se specializujeme na komplexní práci s plasty. Konkrétně se jedná o zpracování a tváření plastů (plexiskla, lexanu, dibond plastových desek, apod.) pro celou Českou republiku a také zahraničí (Rakousko, Slovensko, Německo – například Hamburk a další města Evropy).

Zpracování a tváření plastů a především plexiskla zahrnuje řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), ohýbání plexiskla (tvarování plexiskla), lepení plexiskla a další činnosti.

Mezi naše nejvíce poptávané služby patří výroba ochranný krytů pro průmyslové zařízení (stroje apod.), výrobu plastových pokladniček a uren k losování a především výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v rozměrech A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6 a také v rozměrech a tvarech, které požadujete. Vyrábíme reklamní stojany na letáky, na vizitky, na magazíny, na obrázky a na fotografie výrobků. Dále vyrábíme reklamní stojany na mobilní telefony, na kancelářské potřeby, na vizitky a také na zbraně.

Veškeré reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou grafikou tak, aby vizuálně pasovali do vaší provozovny (prodejny, galerie apod.).

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!