28 Říj 2019
Reklamní stojan 1

Plexisklo Frankurt nad Mohanem

Již více než 25 let se specializujeme na komplexní práci s plexisklem, lexanem a dibond plastovými deskami. Naši zákazníci jsou z celé České republiky, ale také zemí Evropy. Jedná se například o zákazníky z Německa (mnoho zákazníků máme z města Frankfurt nad Mohanem), Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Konkrétně se specializujeme na řezání plexiskla laserem, obrábění plexiskla frézou (frézování plexiskla), lepení plexiskla, ohýbání plexiskla za studena – vakuové tvarování a další činnosti spojené se zpracováním plexiskla.

Pro naše zákazníky vyrábíme na míru plastické písmo, plastické nápisy, plastické loga, kryty průmyslových zařízení a strojů, POP a POS reklamní stojany (reklamní stojany na magazíny, na letáky, na obrázky, na návrhy, na prezentaci výrobků, na vizitky, na mobilní telefony, na zbraně, na nože apod.).

Veškeré plastické písma, plastické nápisy, plastické loga, kryty průmyslových zařízení a strojů a POP a POS reklamní stojany Vám na přání potiskneme vybranou barvou tak, ať se přesně hodí ke konceptu Vaší provozovny, prodejny či dílny.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!