28 Říj 2019
Prodejní stojánek 3

Plexisklo Dortmund

Již od roku 1994 se specializujeme na řezání plexiskla laserem, frézování plexiskla (obrábění plexiskla frézou), lepení plexiskla, vakuové tvarování plexiskla – tváření plexiskla a další činnosti zahrnující zpracování a tváření plastů pro zákazníky z celé České republiky a také Německa (například Dortmundu), Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy.

Naše specializace je výroba plastického písma, plastických log, plastických nápisů, ochranných krytů průmyslových jednoúčelových strojů, plastových uren (pro volby, losování apod.), plastových pokladniček a také POP a POS reklamních stojanů.

Reklamní stojany vyrábíme v typických a atypických rozměrech.

Reklamní stojany v typických (standardních) rozměrech jsou A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6 a jsou využitelné jak v exteriéru, tak interiéru. Tyto reklamní stojany můžete využít pro prezentaci akčních letáků, magazínů, propagačních předmětů, vizitek, obrázků, obrazů, návrhů apod.

Reklamní stojany atypických rozměrů vyrobíme přímo na míru tak, aby zapadly do Vaší provozovny. Reklamní stojany budou mít Vámi vybraný rozměr, design, počet polic, rozložení apod.

Na přání Vám reklamní stojany potiskneme vybraným logem, vzorem, obrázkem, barvou či jakoukoliv grafikou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!