21 Zář 2019
Ohýbaný stojánek na stůl 2

Plexisklo Brno

Specializujeme se na zpracování plastů a polykarbonátů pro zákazníky z města Brno, celé České republiky a také zahraničí (z Německa, Rakouska, Slovenska a dalších městech). Plexisklo a jiné druhy plastů řežeme laserem, obrábíme frézou (frézování plastů), ohýbáme za studena a plasty taky lepíme.

Řezání plexiskla, lexanu a dibond plastových desek do požadovaných rozměrů a tvarů provádíme laserem nebo obráběcí frézou. Obě metody řezání plastů jsou velmi rychlé a přesné. Výsledkem jsou vždy obrobky bez nutnosti dalšího opracování. Velkou výhodou je minimum zbytkového materiálu (odpadu).

Řezáním plexiskla a doprovodných činností (tváření, lepení apod.) jsme schopni vyrobit jakékoliv plastové reklamní předměty, stojánky a stojany apod. Plastové reklamní předměty vyrábíme v typických a atypických rozměrech. Reklamní stojany atypických rozměrů jsou A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6. Tyto stojany a stojánky můžete využít na propagaci vašich obrázků, fotografií, letáků, magazínů, vizitek apod. Plastové reklamní stojany a stojánky můžete použít v interiéru i exteriéru a po postavit je na zem a také na pult (pultové reklamní stojany).

Reklamní stojany atypických rozměrů vyrobíme přímo dle Vašich požadavků.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!