05 Říj 2019
Reklamní stojan 1

Plexisklo Břeclav

V rámci naší činnosti se specializujeme na veškeré služby související s tvářením a zpracováním plastů pro zákazníky z města Břeclav, celé České republiky a také zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska a dalších zemí Evropy).

Zpracování a tváření plastů zahrnuje řezání plastů laserem, frézování plastů neboli obrábění plastů, ohýbání plastů, lepení plastů, vakuové tvarování plastů apod.

Mezi nejvyužívanější služby naší společnosti patří především řezání plexisklových log laserem, nápisy z plexiskla a také výroba reklamních stojanů. Veškeré písma, nápisy a reklamní stojany vyrábíme přímo na míru.

Reklamní stojany vyrábíme ve standardních velikostech A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6 a také v rozměrech nestandardních, jaké si sami určíte. Proto jsme schopni kromě reklamních stojanů na letáky, na magazíny, na vizitky apod. vyrobit také reklamní stojany trojboké, reklamní stojany na zbraně, reklamní stojany výstavu Vašich produktů, reklamní stojany na nože, apod.

Veškeré reklamní stojany, plexisklová loga a nápisy Vám na přání potiskneme jakoukoliv vybranou grafikou.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!