13 Říj 2019
Prodejní stojánek 3 - výroba reklamních stojanů

Plexisklo Berlín

V rámci naší činnosti se specializujeme na komplexní služby spojené s řezáním plexiskla laserem, obráběním plexiskla frézou (frézování plexiskla), ohýbáním a tvarováním plexiskla za studena, lepením plexiskla a dalšími službami pro zákazníky z celé České republiky, ale také například Berlína a zbytku měst Evropy.

Jednou z nejvíce poptávaných služeb je kromě výroby plastického písma, log a nápisů a také ochranných krytů pro stroje také výroba reklamních stojanů.

Reklamní stojany z plexiskla vyrábíme v typických i atypických rozměrech.

POP a POS reklamní stojany můžete využít pro propagaci Vašich výrobků, zboží, obrázků, fotografií, magazínů, letáků, vizitek, mobilních telefonů apod.

Veškeré reklamní stojany ať v typických (A0, A1, A2, A3, A4, A5 a A6) nebo atypických rozměrech vyrobíme přesně dle Vašich požadavků tak, aby přesně zapadly do interiéru i exteriéru Vaši provozovny jak velikostí, tvarem, tak i barvami. Stačí pouze vybrat (dodat) požadovanou grafiku.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!