Telefon: 774 849 995 | Email: info@r-designplast.cz

Plastické písmo

Plastické písmo

Jednou z našich specializací je výroba plastického písma, lepeného písma, frézovaného písma a také vkládaného písma.

Plastické písmo:
Plastické písmo vyrábíme technologií vypalování/řezání plexiskla (plastů) laserem. Z plexiskla PMMA řežeme laserem písma až do tloušťky 20mm. Výsledkem jsou loga, nápisy, jmenovky na recepce, budovy apod.

Lepené písmo:
Lepené písmo vyrábíme technologií vypalování/řezání plexiskla (plastů) laserem a následným vrstvením materiálu na sebe. Díky vrstvení různě barevného materiálu vznikají netradiční loga s prostorovým efektem.

Frézované písmo:
Frézované písmo vyrábíme technologií frézování plexiskla (plastů). Frézované písmo je oblíbené na prostornějších reklamách. Příkladem jsou billboardy, nápisy, loga a další, které jsou efektně podsvícené.

Vkládané písmo:
Vkládané písmo vytváříme metodou zpracování plexiskla (plastů) laserem. Výroba tohoto typu písma je hodně náročná, ale výsledek je zcela unikátní. Při výrobě jsou použity kontrastní barvy, které jsou vhodné pro reklamní bannery, nápisy a také loga.

VYROBÍME

NAVRHNEME

ZVLÁDNEME

…to pro Vás

Pošlete nám poptávku

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!
Specializujeme se na ohýbání a tvarování plastů (plexiskla, polykarbonátu, lexanu apod.), řezání plexiskla laserem, frézování plastů (plexiskla), dibond hlikové desky, glavírování, frézování polykarbonátu, výrobu reklamních krytů, vakuové tváření, výrobu plastových polokoulí, lepení plexiskla, výrobu reklamních stojanů, reklamních stojánků a dalších výrobků z plastu.

Spolupracujeme s klienty po celé České republice a také v zahraničí. V rámci České republiky máme klienty ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Dečín, Teplice, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice a mnohých dalších.