25 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou vhodné pro ochranu prodejců, kteří přichází do styku se zákazníky.

Nejvíce využívané jsou tzv. sanitární přepážky s výdejním okýnkem, které slouží k přímé ochraně prodejců z řad obsluhy čerpacích stanic, lékáren, supermarketů, trafik, pekáren a dalších prodejních míst před přímým přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Veškeré ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) vyrábíme přímo na míru vaším požadavkům tak, aby přesně pasovaly do vaší provozovny – stačí nám dodat požadované rozměry případně nákres, jak by měla přepážka vypadat.

Velkou výhodou námi vyrobených ochranných přepážek a stěn je 100% průhlednost, která vytváří minimální vizuální bariéru mezi zákazníkem a vaší obsluhou a také plná omyvatelnost běžnými čisticími a dezinfekčními přípravky.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!