26 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Zlín

Již od roku 1994 se specializujeme na zpracování a tváření plastů. Jednou z našich specializací je výroba ochranných přepážek a stěn z plexiskla nejen pro zákazníky z města Zlín, ale také zbytku České republiky a zahraničí.

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k ochranně prodejců z řad obsluhy čerpacích stanic, lékáren, pekáren, trafik, supermarketů a dalších, kteří přichází do přímého styku se zákazníky.

Nejvíce poptávané a vyráběné jsou tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které vyrábíme z plně průhledného plexiskla tak, aby nebyl vůbec narušen prodejní proces.

Tyto sanitární přepážky s výdejovým okýnkem slouží k základní ochraně prodejců proti přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny z plexiskla jsou plně omyvatelné čisticími prostředky a dezinfikovatelné dezinfekčními přípravky.

Veškeré přepážky vám do provozovny vyrobíme přímo na míru. Stačí, když nám zašlete požadované rozměry či jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!