25 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Uherské Hradiště

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou určeny k přímé ochranně prodejců, kteří ve svých prodejnách či provozovnách přichází do osobního styku se zákazníky.

V rámci výroby ochranných přepážek a stěn spolupracujeme s prodejci z řad čerpacích stanic, lékáren, pekáren, supermarketů, trafik a dalších prodejních míst nejen z města Uherské Hradiště, ale také zbytku České republiky a zahraničí.

Prodejcům vyrábíme tzv. sanitární přepážky s výdejovým okýnkem, které slouží k přímé ochraně prodejců při přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny z plexiskla jsou 100% průhledné, a tak vytváří minimální bariéru mezi vámi a zákazníkem a neruší prodej.

Další výhodou našich přepážek je jejich 100% dezinfikovatelnost a omyvatelnost běžnými přípravky.

Na přání vám vyrobíme téměř jakoukoliv ochrannou přepážku či stěnu – stačí nám dodat požadované rozměry případně jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!