27 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Plzeň

Již od roku 1994 se pro naše zákazníky nejen z města Plzeň, ale také celé České republiky a zahraničí specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů, které zahrnují mimo jiné například výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla.

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla jsou určeny k ochraně obsluhy čerpacích stanic, lékáren, pekáren, trafik, supermarketů a dalších míst, kde prodejci přichází do přímého styku se zákazníky.

Mezi našimi zákazníky jsou nejvíce poptávané tzv. sanitární přepážky (plexisklové přepážky) s výdejovým okýnkem, které jsou 100% průhledné, aby nenarušovaly kontakt prodejce se zákazníkem. Tyto sanitární plexisklové přepážky jsou určeny jako základní ochrana prodejců při přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla naší výroby jsou plně omyvatelné a samozřejmě také dezinfikovatelné.

Ochranné přepážky a stěny vyrobíme přímo na míru vaší provozovny. Stačí, když nám zašlete požadované rozměry či jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!