25 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Ostrožská Nová Ves

Ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) slouží k přímé ochranně prodejců (obsluhy čerpacích stanic, lékáren, supermarketů, pekáren, trafik a dalších prodejních míst), kteří dochází k přímému styku se zákazníky.

Pro zákazníky nejen z obce Ostrožská Nová Ves, ale také celé České republiky a zahraničí vyrábíme tzn. sanitární přepážky, které chrání prodejce před přímým přenosem kapénkové infekce z člověka na člověka.

Námi vyrobené ochranné přepážky a stěny (plexisklové přepážky) jsou 100% průhledné, a tak nevytváří žádnou bariéru mezi vámi a zákazníkem a také jsou plně dezinfikovatelné běžnými čisticími a dezinfekčními přípravky (prostředky).

Veškeré ochranné přepážky a stěny z plexiskla vyrábíme přesně na míru tak, aby přesně pasovaly do vaší provozovny – stačí nám dodat požadované rozměr případně jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!