27 Dub 2020
Ochranné přepážky a stěny - z plexiskla

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla Olomouc

Již od roku 1994 se specializujeme na komplexní činnosti zpracování a tváření plastů. Tyto činnosti zahrnují mimo jiné také výrobu ochranných přepážek a stěn z plexiskla.

Ochranné přepážky a stěny z plexiskla vyrábíme nejen pro naše zákazníky z města Olomouc, ale také celé České republiky a zahraničí.

Mezi zákazníky z řad obsluhy čerpacích stanic, pekáren, cukráren, lékáren, trafik, supermarketů a dalších prodejních míst jsou nejvíce poptávané tzv. sanitární přepážky (plexisklové přepážky) s výdejovým okýnkem. Tyto sanitární přepážky jsou určeny pro prodejce, kteří dochází do přímého styku se zákazníky. Jsou vhodné k zamezení přímého přenosu kapénkové infekce z člověka na člověka.

Sanitární přepážky vyrábíme z plně průhledného plexiskla, aby nebyl narušen vizuální kontakt mezi prodejcem a zákazníkem.

Námi vyrobené sanitární přepážky jsou plně omyvatelné a dezinfikovatelné.

Sanitární přepážky z plexiskla vám vyrobíme přímo na míru. Stačí, když nám zašlete požadované rozměry či jednoduchý nákres.

Veškeré produkty (výrobky) si můžete vyzvednout osobně v naší provozovně v Ostrožské Nové Vsi nebo vám je zašleme v rámci celé České republiky a zahraničí (Německa, Rakouska, Slovenska apod.) externím přepravcem.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář níže.


Nebo volejte na telefonní číslo +420 774 84 9995.

Chyba: Vyplňte všechna povinná pole!